WIECZÓR PANIEŃSKI – TANCERZE EROTYCZNI

Wasza przyjaciółka już nie może doczekać się ostatniej nocy panieńskiego szaleństwa? Postarajcie się, aby wieczór panieński był jej imprezą życia, niech bawi się jak nigdy dotąd i niech ta noc na zawsze zapadnie w pamięci Waszej przyjaciółki i was! My, Niepokorni, możemy w tym pomóc!

 

Sprawcie jej niespodziankę na wieczór panieński, którą również sobie zapewnicie niepowtarzalną zabawę – striptizer na wieczór panieński zadba o gorącą atmosferę. Podczas ostatniej nocy wolności może zatańczyć na Waszej imprezie boski chippendales z grupy Niepokorni. Wykona dla Was zmysłowy, erotyczny taniec na najwyższym poziomie. Delikatnie, lecz z dodatkiem pieprzu nasz tancerz na wieczór panieński będzie zabawiał Pannę Młodą i jej koleżanki. To klasyka na wszystkie wieczory panieńskie, która w naszym wydaniu jest najlepsza!

 

Podczas imprezy striptizer na wieczór panieński wykona 2 tańce po około 10 minut każdy, w trakcie których zaprosi Pannę Młodą do wspólnej zabawy. Niebanalny strój, odpowiednia muzyka i układ choreograficzny wykonywany przez gorącego mężczyznę z grupy Niepokorni o pięknym opalonym i wyrzeźbionym ciele sprawi, że dla wszystkich uczestniczek wieczoru panieńskiego będzie to niezapomniane przeżycie.

Po zakończonym show, nasz tancerz w miarę możliwości zostanie około 30 minut w Waszym gronie, aby w swobodnej atmosferze porozmawiać lub potańczyć z Panną Młodą i jej przyjaciółkami. Jeżeli poszukujesz na ten wyjątkowy dzień kogoś, kto rozbawi całe towarzystwo, wtedy nasi tancerze erotyczni zapewnią właśnie imprezę na najlepszym poziomie, która będzie niezapomniana przez długi czas. Nasi niepokorni panowie doskonale wiedzą, jak rozpalić kobiece towarzystwo – jeżeli chcesz się przekonać, skontaktuj się z nami już teraz!

 

Drogie Panie, zdjęcia wykonywane podczas pokazu artystycznego i po pokazie mogą być używane jedynie prywatnie, ich publikowanie, bez pisemnej zgody tancerza, jest zabronione.

 

Wybierając naszą firmę, masz pewność, że otrzymasz obsługę na najwyższym poziomie. Niepokorni – zapraszamy do najlepszej zabawy razem z nami! Dojeżdżamy do miast: Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk oraz wiele więcej.