Pokazy profesjonalnych tancerek erotycznych

NAJLEPSZE I NAJŁADNIEJSZE TANCERKI W POLSCE – PROFESJONALNY STRIPTEASE
Jeżeli chcesz zobaczyć na żywo dziewczyny, które na co dzień pracują dla takich wydawnictw jak Playboy, CKM, Gentleman, zaproś je do siebie, a one wykonają specjalnie dla ciebie erotyczny striptis! Zobacz najpiękniejsze kobiety w zmysłowych strojach lub toples, które zapewnią doskonałą zabawę na każdej męskiej imprezie! Grupa Niepokorni zapewnia najlepszy striptiz damski – przekonaj się sam!

Od dawna czekacie na wyjątkowy wieczór, który urozmaicą profesjonalnym tańcem seksowne dziewczyny toples? Chcecie przeżyć niezapomnianą, płomienną noc, a wraz z nią wyjątkowy striptis w mistrzowskim wykonaniu? Drodzy Panowie, przyszła pora na Wasz ruch. Zaproście nasze niczym nieskrępowane, odważne, bezpruderyjne oraz piękne tancerki, które wykonają profesjonalny striptiz damski. Nasze striptizerki sprawią, że od razu poczujecie klimat niecodziennego erotycznego show. Dziewczyny rozgrzewają publiczność, żywiołowo tańcząc w oryginalnych, apetycznych strojach oraz toples. Zmysłowy i kulturalny taniec to damski striptiz (striptease, striptis) na najwyższym europejskim poziomie, który podbije Wasze serca. Nieskazitelna uroda i piękne ciała poruszających się seksownie w rytm energicznej muzyki tancerek, sprawi że ten striptis będzie przez Was na długo zapamiętany. Jesteśmy w miastach Warszawa i Łódź, jak i w całej Polsce – gorący striptiz damski już teraz czeka na Was!

Seksowne hostessy
(oferta prestiże – za dodatkowo opłatą)

Nasze gorące tancerki mogą zmienić się również w zmysłowe hostessy roznoszące drinki, witające gości, promujące lokal lub alkohol. Zakładają wtedy skąpe stroje według Waszych życzeń lub obsługują gości za barem toples. Również mogą wykonać striptiz damski – jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie i możemy spełnić prawie wszystkie życzenia naszych klientów!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Zapewniamy, że striptis przygotowany przez nas będzie niezapomnianym wydarzeniem i będzie mógł uświetnić każdą imprezę, nie tylko wieczór kawalerski! Również wykonujemy striptiz damski na innego rodzaju wydarzeniach – w dyskotekach, klubach, imprezach firmowych, podczas pokazów i targów. Jesteśmy całkowicie do dyspozycji naszych klientów. Jeżeli chcesz dostać kompleksową obsługę, także toples najpiękniejszych kobiet, zapraszamy do wybrania grupy Niepokorni!