O NAS

Grupa taneczna Niepokorni to doskonały pomysł na show w najlepszym wydaniu. Formację tworzą doświadczeni i nagradzani tancerze i tancerki, którzy wcześniej występowali w innych zespołach lub pokazach solowych. Każdy nas tancerz erotyczny i tancerka mają na swoim koncie wiele sukcesów, w tym też często sesje fotograficzne w najlepszych magazynach – Playboy, CKM i innych.

 

Pracujemy na najwyższych obrotach, dopracowujemy nasze choreografie do perfekcji pod każdym względem. Swój profesjonalizm prezentujemy podczas występów. Każda nasza tancerka erotyczna i tancerz to wysportowane osoby o perfekcyjnych ciałach, które swoimi zmysłowymi ruchami zapewnią gorącą atmosferę podczas imprezy. Do wszystkich zleceń podchodzimy z fantazją i zaangażowaniem.

 

Taniec erotyczny, striptiz, widowiskowa samba, którą zaprezentuje nasza tancerka erotyczna, to tylko kilka tematów na nasze występy. Pokazy grupy Niepokorni odbywają się w rozmaitych lokalach i klubach, na bankietach, imprezach okolicznościowych, happeningach i prywatkach w całej Polsce.

 

Występujemy w filmach teledyskach i na pokazach. Naszym tańcem urozmaicamy wieczory kawalerskie i wieczory panieńskie. Jesteśmy jedyną elitarną grupą w Polsce, która oferuje tak szeroki wachlarz usług tanecznych oraz oferuje barmanki toples i sexy hosting.

 

Dlaczego warto nas zaprosić?
Ponieważ jesteśmy najlepsi w kraju!

• NASZĄ MARKĘ BUDUJEMY NA KAŻDYM WYSTĘPIE
Robimy wszystko, aby po pokazie nasz klient był zadowolony i polecił nas swoim znajomym.

 

• TAŃCZYMY W NAJLEPSZYM SKŁADZIE
Nasz zespół tworzą medaliści mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach sportowych, a także instruktorzy tańca i fitness. Każda nasza tancerka erotyczna to modelka lub fotomodelka. Nasze dziewczyny często współpracują z najlepszymi projektantami oraz fotografami w Polsce. Również każdy tancerz erotyczny Niepokorni może pochwalić się bogatym portfolio, często można spotkać ich na wybiegach na pokazach mody.

 

• JESTEŚMY ELITARNĄ GRUPĄ TANECZNĄ
Taniec to nasza pasja, kochamy naszą pracę i staramy się aby każdy występ, wszystkie zdjęcia i wszelkie realizowane projekty były perfekcyjnie przygotowane. Jako grupa Niepokorni występujemy od kilku lat. Mamy świeże, nowatorskie pomysły, czerpiemy również z naszego doświadczenia, ale nie kopiujemy pomysłów.
Budujemy swoją markę tak, aby oczarować i zaskoczyć publiczność.

 

• TO WSZYSTKO ROBIMY DLA PUBLICZNOŚCI
Wiele razy właściciele klubów mówili, że jeszcze na żadnym podobnym pokazie publiczność nie bawiła się tak świetnie. Reakcja publiczności jest naszym motorem do działania, to ona nas nakręca.

 

• WIEMY JAK BYĆ NAJLEPSZĄ GRUPĄ TANECZNĄ
Mamy porównanie z innymi, gdyż większość tancerzy z grupy Niepokorni tańczyła w innych formacjach tego typu.

 

• WYSTĘPUJEMY NIE TYLKO NA SCENIE
Wzięliśmy udział między innymi w filmie Patryka Vegi "Ciacho" i w programie telewizyjnym "Szał Ciał". Występujemy jako hostessy i hości w klubach, na bankietach, podczas walk bokserskich i innych imprezach. Bierzemy udział w sesjach zdjęciowych do reklam, kalendarzy itp. Pojawiamy się także w mediach – np. dwutygodnik Twój Weekend zrealizował o nas cały reportaż.
Jeżeli potrzebny jest ci świetny tancerz erotyczny lub tancerka na imprezę, aby zapewnić gorącą atmosferę, w takim przypadku jesteśmy całkowicie do twojej dyspozycji. Możemy przygotować indywidualną choreografię i spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Z nami masz pewność, że wydarzenie, które zorganizujesz, będzie niezapomniane dla każdego uczestnika!

 

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą!
Grupa taneczna Niepokorni