Chippendales – sptriptiz męski

Niepokorni chippendales (LADIES NIGHT) – NAJLEPSI TANCERZE EROTYCZNI W POLSCE!!!
W grupie Niepokorni tańczą najlepsi tancerze erotyczni z Polski, wyselekcjonowani z dziesiątek kandydatów starających się o pracę w naszej grupie. Jest to elita w branży tańca erotycznego, chippendales którzy wykonują swoją pracę na najwyższym światowym poziomie, więc jeżeli chcecie w niebanalny sposób urozmaicić damski wieczór, a do tego doświadczyć niezapomnianych przeżyć – zaproście nas na gorący striptiz rozpalający zmysły! Odkryjecie drzemiące w Was kocice, poznacie świetną zabawę… i co nieco zobaczycie. Tancerze erotyczni zadbają o Wasz świetny nastrój!

Męski striptiz to doskonały pomysł na wieczór panieński, ale nie tylko. Również występujemy na innego rodzaju imprezach, na których nasi chippendales rozpalają uczestniczki do czerwoności. Wykonujemy striptiz męski na imprezach zamkniętych dla Pań, w dyskotekach, w klubach. Z grupą Niepokorni możesz pozwolić sobie na wyjątkowy striptiz na każdą okazję i nawet bez okazji, gdy Ty i twoje przyjaciółki macie ochotę na szaloną imprezę! Niepokorni to striptiz w najlepszym europejskim wydaniu, dlatego na pewno nie pożałujecie!

Występom chippendales doda smaczku niebanalny strój, którego będą się zmysłowo pozbywali w tańcu. Każdy nasz striptizer ma wysportowaną sylwetkę i na pewno pobudzi Wasze zmysły i emocje. Striptiz męski w wykonaniu najprzystojniejszych mężczyzn potrafi doprowadzić damską publiczność do euforii. Nasz striptizer to najlepszy wybór na każdą gorącą imprezę!
Nasz striptease możecie spotkać w największych miastach Polski (Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk) jak i w całym kraju! Przekonajcie się o tym, co potrafi nasz striptizer, a na pewno nie pożałujecie!

Ziejący ogniem striptizerzy w oryginalnych strojach, pokazy pirotechniczne i intensywna muzyka sprawiają, że nasze występy są niezapomniane, a Wasza impreza jedyna w swoim rodzaju.

JAKO JEDYNI W POLSCE MAMY W SWOIM SKŁADZIE EGZOTYCZNYCH TANCERZY !!!

Sensualni hości
(oferta prestige – za dodatkową opłatą)

Po występie nasi chippendales przebierają się w eleganckie spodnie, buty, mankiety oraz muszkę i pełnią rolę hostów promujących klub lub alkohole. Specjalnie dla Was Drogie Panie striptizer będzie zapewniał najlepsze towarzystwo tego wyjątkowego wieczoru. W zmysłowym stroju i z obnażonym torsem zanim jeszcze zaczniemy striptiz również chętnie powitamy Kobiety w lokalu, rozniesiemy drinki lub staniemy za barem. Nasi striptizerzy to najlepsza obsługa!

Niepokorni – tutaj czeka na Was najlepszy striptease. Skontaktuj się z nami już teraz, aby ustalić wszystkie szczegóły!